الجمعة، 12 أبريل 2013

چگونه می توانم شما را الاغ و خروس شیطان می بیند فرشتگان


در یک کشف علمی اخیر را تایید صحت دیدن الاغ شیطان، و همچنین برای دیدن فرشتگان با پدر و مادر خود را
و به عنوان رسول خدا، صلح بر او در یک مصاحبه به درستی ((اگر شما می شنوید صدای خروس شیعه علوی هستم Vsilwa از فضل او یک فرشته و زمانی که شما می شنوید braying الاغ Vtauzu خدا از شیطان، شیطان را دیدم)).

ما همه بر این باورند که ahaadeeth از رسول خدا می کند تمام فانتزی تلفظ کنند نه اما دانش خدا، که در آن آن که خر است ظرفیت از ویژوال کشف شد متفاوت است از ظرفیت انسان نوری، که در آن است که انسان می تواند موجودات مانند جن فرشتگان و دیدن نیست و که چشم مردم بصری نمی تواند با توجه به ترجمه اشعه مادون قرمز و ماوراء بنفش است.

اما خر می تواند موجودی مادون قرمز و شیطان از آتش تا شیطان به نظر می رسد در مقابل الاغ نگاه می کند در مقابل پدر و مادر خود را و یا حقوق به نظر می رسد نمی دیدن، در حالی که پدر و مادر را ببینید فرشتگان چرا که آنها هستند از نور ایجاد شده - به عنوان خروس می تواند دیدن اشعه ماوراء بنفش و خصوصی صلح فرشتگان بر آنها.

درست مثل ناتوانی انسان به نه شنیدن صدای پریان و فرشتگان به دلیل ارتعاشات صدا در نتیجه نمی توان به ترجمه - به نه اجازه توانایی به دریافت و ترجمه ارتعاشات آرا جن و فرشتگان، به یاد من از، به عنوان مثال، فرکانس و رادیو با اجازه بعدی می کند پذیرش انسان اما رادیو شنیدن نیست و ترجمه شده به صدا در انسان است.

هذه الصفحة هى احدى المواضيع الخاصة باللغة الفارسية والاوردية

للغة العربية اضغط هنا لمشاهدة جميع المعلومات العامة والطبية والموسيقى والاسلامية وخدمات عامة وبرامج اذاعية وتلفزيونية وبرامج المرأة والمطبخ والاطفال وتفسير احلام مجانا والمزيد المزيد من هنا

ليست هناك تعليقات:

إرسال تعليق